چند اسلاید قدیمی

امروز که داشتم در سایت اسلایدشیر مطلبی را جستجو می کردم، یاد تعدادی از پاورپوینتهایی افتادم که قبلا به مناسبتهای مختلف تهیه کرده بودم. اغلب آنها مربوط به زمان دانشجویی فوق لیسانسم هست. لینک چند عدد از آنها را در ذیل می گذارم شاید برای برخی مفید باشد.

استراتژی خوب، استراتژی بد

کتاب استراتژی خوب استراتژی بد یکی از بهترین کتابهایی بود که مطالعه کردم. در تدوین استراتژی احتمال دارد دچار اشتباهات بزرگی شویم و این کتاب با هدف تعریف صحیح استراتژی و دورنگهداشتن از استراتژی بد با توجه به تجربیات فراوان ریچارد روملت نوشته شده است.

راهکارهای عملی و موثر تجارت با عراق

هنوز بازار عراق برای صاحبان کسب و کار در ایران، بازار مناسب و خوبی است. شناخت این بازار و ارائه راهکارهای مفید و موثر در تجارت با عراق از اهداف تهیه این پاورپوینت می باشد.

بررسی اثر مشارکت E wom در وفاداری الکترونیکی در تجارت الکترونیک

این پاورپوینت را برای ارائه یکی از درسهای دانشگاه آماده کرده بودم و شامل خلاصه مباحث مقاله ای با همین نام است که منبع و نویسندگان آن در اسلاید اول ذکر شده است. ترجمه کامل این مقاله را در آرشیو کامپیوترم دارم که اگر کسی لازم داشت بگوید برایش بفرستم.

برنامه بازاریابی برای یک تولیدی شلوار جین

یادش بخیر. اولین برنامه بازاریابی را به عنوان یک پروژه دانشگاهی برای یک شرکت فرضی تولیدکننده شلوار جین نوشتم. سپس از روی آن، پاورپوینتی تهیه کردم که در کلاس ارائه دادم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.